Inwestycje

Podpisano umowę na roboty modernizacyjne świetlicy w Nowym Dworze Bratiańskim

Umowa Nowy Dwór28 czerwca 2012 roku Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Tomasz Waruszewski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Ewy Śpiżewskiej podpisał umowę z Zakładem Remontowo-Budowlanym Krzysztof Osicki na wykonanie całości robót związanych w wykonaniem zadania pod nazwą „Przebudowa świetlicy wiejskiej w Nowym Dworze". Umowa opiewa na kwotę 221 829,78 zł (brutto). Roboty mają rozpocząć się w lipcu, a przewidywane umowne ich zakończenie to 7 wrzesień 2012 roku.

Celem zadania jest podniesienie standardu świadczonych usług społecznych dla mieszkańców wsi. Realizowane jest ono w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi", osi 4 „Leader", działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"