Inwestycje

PRZYZNANO DOTACJĘ

logo wm mGmina Nowe Miasto Lubawskie otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą „Zagospodarowanie centrum wsi w Bagnie". Przyznane dofinansowanie pochodzić będzie ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego w ramach konkursu „Aktywna Wieś Warmii, Mazur i Powiśla".
W ramach zadania powstanie nowy obiekt sportowo – rekreacyjny wyposażony w całoroczny stół do ping ponga, grill, ławostoły, huśtawkę, kosz na śmieci oraz tablicę informacyjną. Całkowity koszt operacji wyniesie 11 100 zł, w tym dotacja 5 550 zł.
Inwestycja wpłynie pozytywnie na rozwój infrastruktury turystycznej Gminy Nowe Miasto Lubawskie i miejscowości Bagno, poprawi jej estetykę, a mieszkańcy zyskają nowe miejsce spotkań.