Gmina

Inwestycje

Modernizacja ogrzewania świetlicy w Mszanowie zakończo na

Rozmiar czcionki:

KotłowniaGmina Nowe Miasto Lubawskie zrealizowała zadanie „Modernizacja ogrzewania świetlicy wiejskiej w Mszaowie z wykorzystaniem OZE", w ramach którego powstała ekologiczna kotłownia. Dotychczas ciepło było dostarczane do świetlicy z kotłowni ZUK, ale w związku z dużymi stratami ciepła podczas przesyłu, co spowodowane było odległością dostawca wycofał się z tej usługi.

 

Czytaj więcej...

Zakup wyposażenia osobistego strażaków

Rozmiar czcionki:

OSP MUNDURY MW bieżącym roku kalendarzowym Gmina Nowe Miasto Lubawskie realizowała projekt pn. „Zakup wyposażenia osobistego strażaka dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Nowe Miasto Lubawskie". W ramach zadania zakupiono 18 kompletów ubrań specjalnych strażackich, w tym 6 kompletów ubrań specjalnych typu US oraz 12 kompletów ubrań specjalnych typu UPS. Całkowity koszt zadania to blisko 11,5 tys. zł. Na zakup wyposażenia otrzymano dofinansowanie w wysokości 6 tys. ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

Czytaj więcej...