Inwestycje

Rozpoczynają się prace przy budowie drogi Bratian Kaczek

Przekazanie droga Bratian-Kaczek mW dniu 29 maja 2014 r. nastąpiło oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy nawierzchni asfaltowej i chodników, Przedsiębiorstwu Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Świeciu. W pierwszym posiedzeniu Rady Budowy udział wzięli, wykonawca, ze strony inwestora Wójt Gminy Tomasz Waruszewski, Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Stanisław Bielecki, pracownicy referatu, sołtysi z Bratiana i Kaczku oraz miejscowi Radni, a także inspektor nadzoru. Podczas posiedzenia przekazano wykonawcy dzienniki budowy oraz poczyniono pierwsze robocze uzgodnienia

Roboty budowlane związane są z realizacją inwestycji pod nazwą „Budowa drogi gminnej Bratian - Kaczek oraz ulic osiedlowych w miejscowości Bratian - I etap"

W dniu 29 maja 2014 r. nastąpiło oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy nawierzchni asfaltowej i chodników, Przedsiębiorstwu Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Świeciu. W pierwszym posiedzeniu Rady Budowy udział wzięli, wykonawca, ze strony inwestora Wójt Gminy Tomasz Waruszewski, Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Stanisław Bielecki, pracownicy referatu, sołtysi z Bratiana i Kaczku oraz miejscowi Radni, a także inspektor nadzoru. Podczas posiedzenia przekazano wykonawcy dzienniki budowy oraz poczyniono pierwsze robocze uzgodnienia techniczne. Spotkanie kontynuowano w plenerze – wszyscy przeszli całą trasę, na której prowadzona będzie inwestycja, dokonując dalszych uzgodnień szczegółów. Wykonawca pojawi się na budowie w I połowie czerwca . Prace rozpoczną się od strony drogi krajowej przy Domu Weselnym . Zakończenie planowane jest do 15 września 2014 r.

Roboty budowlane związane są z realizacją inwestycji pod nazwą „Budowa drogi gminnej Bratian - Kaczek oraz ulic osiedlowych w miejscowości Bratian - I etap”