Gmina

Inwestycje

Roboty przy budowie boiska w Radomnie rozpoczęte

Rozmiar czcionki:

Boisko Radomno oddanie placu budowy mW dniu 4 czerwca 2014 roku Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, wręczając dziennik budowy, przekazał wykonawcy plac budowy inwestycji „Budowa boiska sportowego w Radomnie". Wykonawca został wyłoniony w drodze przetargu i jest nim Zakład Usług Komunalnych w Mszanowie. Dziennik odebrał Prezes ZUK. W przekazaniu uczestniczyli także Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju UG, Radny Przemysław Kotewicz, Sołtys oraz Dyrektor pobliskiej Szkoły Podstawowej, uczniowie której najbardziej zyskają na tej inwestycji,

choć oczywiście boisko będzie w pełni dostępne dla wszystkich mieszkańców wsi. Przewiduje się że do połowy lipca zakończone zostaną prace, ale z boiska będzie można w pełni korzystać dopiero gdy w dostatecznym stopniu ukorzeni się trawa. Na miejscu, przed rozpoczęciem prac, dokonano też pierwszych uzgodnień szczegółów technicznych inwestora z wykonawcą

 

 

Share