Gmina

Inwestycje

OSP Bratian będzie miała nowy samochód

Rozmiar czcionki:

Dnia 26 czerwca 2014 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie podpisano umowę na dofinansowanie zakupu samochodu strażackiego dla OSP w Bratianie. Ze strony Funduszu umowę podpisał Prezes Adam Krzyśków oraz Zastępca Prezesa Maria Sokoll, a ze strony Gminy Wójt Tomasz Waruszewski oraz Skarbnik Joanna Artuszewska.

W wyniku umowy Gmina może uzyskać dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości do 80% go wartości zadania czyli ponad 538 tys. złotych, sama pokrywając tylko 20 % wartości. Za te pieniądze zostanie zakupiony średni samochód strażacki, który będzie stacjonował w OSP Bratian. Będzie to pierwszy fabrycznie nowy samochód w tej klasie w dyspozycji naszych strażaków.

umowa samochod m.1 umowa samochod m.2

baner gorny gis

 

Zakup samochodu strażackiego dla OSP w Bratianie
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013

baner dół

 

Share