Remont pokrycia dachowego w świetlicy wiejskiej w Pustkach

Celem inwestycji pn. "Remont pokrycia dachowego w świetlicy wiejskiej w Pustkach" jest ochrona dziedzictwa kulturowego miejscowości Pustki i Gminy Nowe Miasto Lubawskie poprzez remont pokrycia dachowego w obiekcie zabytkowym – świetlicy wiejskiej w Pustkach.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, osi 4 „Leader”, działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

21.08.2012
Inwestycja zakończona.
12.06.2012
Rozpoczęcie robót.