Nowe huśtawki w Gwiździnach i Lekartach

W nowomiejskiej gminie kolejna zrealizowana inwestycja – tym razem związana z zakupem i montażem wyposażenia placów zabaw w miejscowościach Gwiździny i Lekarty.

Sołectwa zyskały po jednej huśtawce wahadłowej giętej o nazwie „Kasia 2” firmy „COMES” z dwoma typami siedzisk – gumowatymi deseczką i fotelikiem ze stałą poręczą.

Jest to model produkowany od ponad 20 lat. Podpory wykonane są z rury o średnicy 60 mm, belka z rury nierdzewnej o średnicy 48 mm, natomiast łańcuchy także z nierdzewnego tworzywa o grubości 6 mm.

Huśtawki są koloru czerwonego, do ich produkcji wykorzystano materiały zgodne z obowiązującymi normami. Posiadają wymagane certyfikaty i atesty – wszystko to w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas ich użytkowania. To idealne urządzenia zarówno dla młodszych, jak i tych nieco starszych dzieci, będące niezbędnikiem każdego placu zabaw. Bez wątpienia inwestycja przyniosła więc bezcenną radość naszym milusińskim i najmłodszym mieszkańcom gminy.

Całkowity koszt związany z zakupem i montażem to ponad 8 837,00 zł.

Huśtawka w Gwiździnach

Huśtawka w Lekartach