Gmina

Oferta inwestycyjna

Uchwała w sprawie zwolnień podatkowych przyjęta

Rozmiar czcionki:

PodatekRada Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie, na Sesji w dniu 7 grudnia 2011 roku, przyjęła Uchwałę NR XIV/79/2011 w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis.

W myśl tej uchwały podmioty gospodarcze spełniające określone w uchwale kryteria będą mogły ubiegać się o zwolnienie od podatku od nieruchomości.

Uchwała została przekazana Wojewodzie w celu kontroli merytorycznej przed ogłoszeniem jej w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W życie wejdzie w dwa tygodnie po opublikowaniu w dzienniku, ale już teraz zachęcamy do podejmowania przygotowań i zbierania materiałów niezbędnych do złożenia wniosku o zwolnienie z podatku.

Uchwała do pobrania: Pobierz (UCHWAŁA NR XIV_79_2011.pdf)

Więcej na temat pomocy de minimis Tutaj.

Share