Gmina

Szkolenie "Jak napisać wniosek do programu FIO - Warmia Mazury Lokalnie? "

Rozmiar czcionki:

Stowarzyszenie Przystań zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 19 marca 2015 r. o godz. 17:00 w Ośrodku Psychoedukacji w Iławie, ul. Chełmińska 1.

Spotkanie kierowane jest do organizacji pozarządowych, grup samopomocowych i grup nieformalnych, z terenu powiatów iławskiego, które chciałyby aplikować o dotację w ramach  programu  mikrodotacji  FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE realizowanego przez Lokalną  Grupę Działania „WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w Partnerstwie z Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA", Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ.

Cel spotkania:


Zapoznanie odbiorców z programem dotacyjnym  FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE, w ramach którego wnioski można składać tylko do 30 marca 2015 r.

Program spotkania informacyjnego mikrodotacji FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE:

1. Otwarcie spotkania informacyjnego.
2. Prezentacja założeń Programu FIO Warmia Mazury Lokalnie.
3. Omówienie wniosku aplikacyjnego, kryteria oceny, umowa dotacji.
4. Budżet przedsięwzięcia, księgowość, rozliczanie, sprawozdanie końcowe.

Podczas spotkania istnieje możliwość indywidualnych konsultacji wniosków.

Prosimy o potwierdzanie obecności mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do organizatora: Stowarzyszenie Przystań tel.: 896499208 (w godzinach 12-15), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        
OBSERWUJ NAS www.warmiamazurylokalnie.pl

Share