Szkolenie "Jak napisać wniosek do programu FIO - Warmia Mazury Lokalnie? "

Stowarzyszenie Przystań zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 26 marca 2015 r. o godz. 16:00 w Bibliotece Miejskiej, ul. Działyńskich 2A w Nowym Mieście Lubawskim.

Spotkanie kierowane jest do organizacji pozarządowych, grup samopomocowych i grup nieformalnych, z terenu powiatu nowomiejskiego, które chciałyby aplikować o dotację w ramach  programu  mikrodotacji  FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE realizowanego przez Lokalną  Grupę Działania „WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w Partnerstwie z Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA", Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ z Iławy.

Cel spotkania:
Zapoznanie odbiorców z programem dotacyjnym  FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE, w ramach
którego wnioski można składać tylko do 30 marca 2015 r.

Program spotkania informacyjnego mikrodotacji FIO WARMIA MAZURY LOKALNIE
Spotkanie w godzinach 16:00 – 18:00

1. Prezentacja założeń Programu FIO Warmia Mazury Lokalnie.
2. Omówienie wniosku aplikacyjnego, kryteria oceny, umowa dotacji.
3. Budżet przedsięwzięcia, księgowość, rozliczanie, sprawozdanie końcowe.

Podczas spotkania istnieje możliwość indywidualnych konsultacji wniosków.
Prosimy o potwierdzanie obecności mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt do organizatora:

Stowarzyszenie Przystań tel.: 89 649 92 08 (w godzinach 12-15), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.