Gmina

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2016 rok

Rozmiar czcionki:

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.) do zgłaszania uwag i opinii dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Nowe Miasto Lubawskie z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”

Projekt programu wraz z formularzem zgłaszania uwag i opinii w konsultacjach poniżej.

Uwagi i opinie można zgłaszać za pomocą formularza w terminie od 30 października do 9 listopada 2015 r. bezpośrednio do Pełnomocnika Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi (pokój nr 13), przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie, Mszanowo ul. Podleśna 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Zarządzenie nr 135/2015

Formularz zgłaszania uwag i opinii

 

 

Share