Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2012 roku zadań publicznych

info-iconW ramach otwartego konkursu ofert na realizację w 2012 roku zadań publicznych w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, a także w zakresie ratownictwa i ochrony ludności nie wpłynęła żadna oferta. Na realizację zadań w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym wpłynęła jedna oferta, która spełniła wymogi formalne i został poddana ocenie merytorycznej komisji konkursowej.

Zarządzeniem Nr 60/2012 Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 25 maja 2012 r. dokonano wyboru oferty na wykonanie niżej wymienionego zadania wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji.

Nazwa oferenta Rodzaj i nazwa zadania publicznego Wysokość przyznanej
Dotacji
Chorągiew
Kujawsko – Pomorska