Wypoczynek letni

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2015 roku zadań publicznych przez organizacje pozarządowe – wypoczynek letni.

W ramach otwartego konkursu ofert na realizację w 2015 roku zadań publicznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym wpłynęła jedna oferta.

Oferta spełniła wymogi formalne i uzyskała pozytywną ocenę merytoryczną komisji konkursowej. Zarządzeniem Wójta Nr 61/2015 z dnia 15 maja 2015 r. dokonano wyboru ofert na wykonanie zadań publicznych.

WYKAZ WYBRANYCH OFERT NA WYKONANIE W 2015 ROKU ZADAŃ PUBLICZNYCH WRAZ Z WYSOKOŚCIĄ PRZYZNANYCH DOTACJI:

Zadanie w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z realizacją zajęć lub programu profilaktyczno - edukacyjnego z zakresu uzależnień.

„Nazaret” Świetlica dla Dzieci im. Błogosławionego Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego                                – „Kolonia letnia w Białym Dunajcu” – 9000 zł