Spotkanie dla NGO

Drugie spotkanie NGO19 października 2011 roku w sali narad Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie odbyło się kolejne spotkanie z udziałem organizacji pozarządowych. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego. Uczestniczyli w nim Starosta Nowomiejski, Ewa Dembek, przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania Ziemia Lubawska oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Zgodnie z programem została omówiona działalność Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Nowomiejskiego, przedstawiono zakres współpracy Gminy z organizacjami pozarządowymi oraz zapoznano organizacje z możliwościami pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego. W pierwszej części spotkania dokonano również prezentacji poszczególnych organizacji funkcjonujących na terenie naszej gminy.

Druga część spotkania przeznaczona została na dyskusję nad bieżącymi problemami i pojawiającymi się wątpliwościami.

{vsig}galeria/spotkanie_ngo_2{/vsig}