Gmina

Tydzień poradniczy: zakładanie organizacji

Rozmiar czcionki:

ngo dla www2Chcesz się zaangażować społecznie, a nie wiesz jak? Wahasz się, czy zalożyć stowarzyszenie, fundację?

Od 17 do 21 września 2012 r. Informatorium dla organizacji pozarządowych organizuje tydzień poradniczy, w czasie, którego uzyskasz odpowiedzi na te i inne pytania związane z zakładaniem i rejestracją organizacji.

 Jak skorzystać z naszej pomocy?

W ramach tygodnia poradniczego możesz:

W godz. 10.00- 16.00 zadać pytanie doradczyniom:

  • telefonicznie 801 646 719
  • przez Skype Informatorium_ngo
  • przez komunikator gadu-gadu: numer gg 43576851
  • przesłać pytanie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz zadawania pytań na stronie: http://poradnik.ngo.pl/zapytaj

Informatorium dla organizacji pozarządowyc jest prowadzone wspólnie przez Stowarzyszenie Klon/Jawor i Federację "Centrum Szpitalna"

klon-logo nowe poziom 20090904114302 logo szpitalna male

Share