Gmina

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2013 rok

Rozmiar czcionki:

ngoWójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie

zaprasza

 

organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.)

do zgłaszania opinii, uwag i propozycji dotyczących projektu „Programu współpracy Gminy Nowe Miasto Lubawskie z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2013 rok”.

Projekt programu wraz z formularzem konsultacyjnym dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej: (zakładka: organizacje pozarządowe – konsultacje )

Uwagi, opinie i propozycje za pomocą formularza konsultacyjnego można zgłaszać w terminie od 23 do 29 listopada 2012 r. bezpośrednio do Pełnomocnika Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi (pokój nr 24), przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie,
Mszanowo ul. Podleśna 1,
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O terminie decyduje data wpływu wypełnionego formularza konsultacyjnego do Urzędu Gminy.

Share