Akademia Aktywności Seniora

Slogo fioTOWARZYSZENIE KLUB SENIORÓW
W GMINIE NOWE MIASTO LUBAWSKIE Z/S W MSZANOWIE

informuje o rozpoczęciu realizacji projektu:

Akademia Aktywności Seniora

Cel projektu: aktywizacja i edukacja 20 osób w wieku 50+, mieszkających na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie oraz ich integracja wewnątrz- i międzypokoleniowa, a także wolontariat seniorów na rzecz środowiska lokalnego.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków
Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Okres realizacji projektu: od maja do końca grudnia 2013 r.

Partner projektu: Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie

Działania w ramach projektu: zajęcia ruchowe, warsztaty fotograficzne, komputerowe, teatralne, muzyczne, z zakresu dziedzictwa kulturowego - sekcja kulinarna, artystyczna i regionalna, organizacja imprez integracyjno – okolicznościowych, wyjazdy do teatru i na basen.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapraszamy: seniorów (osoby z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie, powyżej 50-tego roku życia) do udziału w projekcie.

Rekrutacja trwa do dnia 22 maja 2013 r.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń !
Szczegółowe informacje dotyczące projektu i uczestnictwa w projekcie: tel. 604 061 057