Gmina

Konsultacje w sprawie zmiany "Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2013"

Rozmiar czcionki:

NGOWójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie
zaprasza
organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.)do zgłaszania opinii, uwag i propozycji dotyczących zmiany „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2013”


Uwagi, opinie i propozycje za pomocą formularza konsultacyjnego można zgłaszać w terminie od 13 do 19 listopada 2013 r. bezpośrednio do Pełnomocnika Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi (pokój nr 24), przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie, Mszanowo ul. Podleśna 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O terminie decyduje data wpływu wypełnionego formularza konsultacyjnego do Urzędu Gminy.

Do Pobrania:
Zarządzenie Nr 108-2013
Zał. Nr 2 do Zarządzenia- Formularz konsultacyjny
Uchwała do konsultacji

Share