Informacja o wynikach konkursu

logo ngo sInformacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w II połowie 2014 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

W ramach otwartego konkursu ofert na realizację w II połowie 2014 roku zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej wpłynęły 3 oferty. Wszystkie oferty spełniły wymogi formalne i zostały poddane ocenie merytorycznej komisji konkursowej.

Zarządzeniem Nr 90/2014 Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 1 lipca 2014 r. wybrano 3 oferty na wykonanie niżej wymienionych zadań oraz przyznano dotacje na dofinansowanie ich realizacji.

Lp.

Nazwa oferenta

Nazwa zadania publicznego

Wysokość przyznanej dotacji