Gmina

Informacja Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie o wynikach konsultacji

Rozmiar czcionki:

Zgodnie z uchwałą Nr X/45/2011 Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 29 czerwca 2011 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, w dniach od 30 października do 9 listopada 2015 r., przeprowadzono konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Nowe Miasto Lubawskie z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”.

Czytaj więcej...

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

Rozmiar czcionki:

Na podstawie Zarządzenia  nr 162/2014 Wójta Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych przyjęto regulamin konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Czytaj więcej...

Wyniki konsultacji z organizacjami pozarządowymi

Rozmiar czcionki:

Informacja Wójta Gminy o wynikach konsultacji

Zgodnie z uchwałą Nr X/45/2011 Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 29 czerwca 2011 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, w dniach od 24 do 31 października 2014 r., przeprowadzono konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Nowe Miasto Lubawskie z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2015 rok”.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu przy wigilijnym stole

Rozmiar czcionki:

wigiliaW piątek 20 grudnia 2013 r. w sali narad Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie odbyło się spotkanie wigilijne, podsumowujące projekt „Akademia Aktywności Seniora", dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy prezent od seniorów

Rozmiar czcionki:

przedstawienie klubu senioraZa oknem pierwsze, niezbyt przyjemne, oznaki zbliżającej się zimy – zawieja i zamieć wzmagane bardzo silnym wiatrem – orkanem Ksawerym. W auli Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie od rana gorąca atmosfera. Seniorzy z Akademii Aktywności Seniora z wielkim przejęciem przygotowują się do próby generalnej przed premierowym pokazem przedstawienia pt. „Za ósmą górą".

Czytaj więcej...

Dzień Seniora

Rozmiar czcionki:

logo fio22 października w świetlicy w Mszanowie spotkali się nasi nestorzy aby świętować Dzień Seniora w Gminie Nowe Miasto Lubawskie. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu „Akademia Aktywności Seniora", prowadzonej przez Stowarzyszenie Klub Seniorów w Gminie Nowe Miasto Lubawskie i porozumieniu partnerskim z Gminnym Ośrodkiem Kultury, a sfinansowanym z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i funduszu Gminy.

Czytaj więcej...