Konsultacje społeczne w ramach PGN

W związku z realizacją zadania pn. „Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla obszaru obejmującego teren gminy Nowe Miasto Lubawskie” nowomiejska gmina zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców na konsultacje społeczne, które odbędą się dnia 18.08.2015 r. o godz. 16:00 na Sali sesyjnej Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie (ul. Podleśna 1, Mszanowo).

Na temat postanowień projektu planu opowie oraz wysłucha opinii i uwag jego wykonawca - Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o. Podczas spotkania istotnym elementem będzie promowanie instalacji odnawialnego źródła energii – uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę z powyższego zakresu, a także zobaczyć i wypróbować przykładowe urządzenia. Zdobędą także cenne informacje dotyczące możliwości zakładania instalacji energooszczędnych w swoim gospodarstwie domowym. Wskazane zostaną korzyści, które przejawiają się nie tylko ograniczeniem emisji CO2, ale mają również swoje odzwierciedlenie w zmniejszonych wydatkach, a co za tym idzie - niższych rachunkach. Każdy kto zechce wziąć udział w wydarzeniu obdarowany zostanie przygotowanym specjalnie na tą okazję gadżetem promocyjnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału!