Gmina

Odbyły się kolejne konsultacje w ramach Strategii Rozwoju Gminy

Rozmiar czcionki:

W nowomiejskiej gminie trwają prace nad tworzeniem, istotnego dokumentu dla jej przyszłości – „Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016 – 2025”.

Jego głównym zadaniem jest pomoc w przejściu z obecnej sytuacji do pożądanego stanu na przestrzeni najbliższych dziewięciu lat.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na kolejne konsultacje dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie

Rozmiar czcionki:

Szanowni Państwo, w związku z tworzeniem dokumentu „Strategia Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016 - 2025” serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się dnia 09.11.2015 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Mszanowie.

Celem spotkania jest zweryfikowanie, czy zapisy Strategii odzwierciedlają potrzeby gminy w zakresie rozwoju społeczno - gospodarczego.

Czytaj więcej...

Przyszłościowe wizje na funkcjonowanie gminy

Rozmiar czcionki:

Poniedziałkowe popołudnie w siedzibie władz gminy minęło w temacie przyszłości.

Na Sali sesyjnej Urzędu Gminy w Mszanowie zorganizowano warsztaty w ramach opracowania „Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016 – 2025”.

Czytaj więcej...

Przypominamy o poniedziałkowych warsztatach

Rozmiar czcionki:

Przypominamy, że dnia 28 września br. (najbliższy poniedziałek) na Sali sesyjnej Urzędu w Mszanowie odbędą się warsztaty w ramach opracowania „Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016-2025”.

Kierowane są one do przedstawicieli samorządu gminnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, lokalnych liderów oraz innych instytucji lokalnych.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na warsztaty w ramach Strategii Rowoju Gminy 2016 - 2025

Rozmiar czcionki:

Szanowni Państwo, Gmina Nowe Miasto Lubawskie wraz z firmą EU-Consult Sp. z o.o. przystąpiła do opracowania „Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016-2025”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach warsztatowych skierowanych do przedstawicieli samorządu gminnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, lokalnych liderów oraz innych instytucji lokalnych.

Czytaj więcej...