Zaproszenie na kolejne konsultacje dotyczące Strategii Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie

Szanowni Państwo, w związku z tworzeniem dokumentu „Strategia Rozwoju Gminy Nowe Miasto Lubawskie na lata 2016 - 2025” serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się dnia 09.11.2015 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Mszanowie.

Celem spotkania jest zweryfikowanie, czy zapisy Strategii odzwierciedlają potrzeby gminy w zakresie rozwoju społeczno - gospodarczego.

AGENDA SPOTKANIA:

Omówienie celu spotkania

10:15 – 11:15 Przedstawienie założeń strategii i celów strategicznych
11:15 – 11:45 Dyskusja obejmująca:
  1. Dotychczasowe doświadczenia wynikające z realizacji zadań strategicznych
  2. Omówienie dostosowania Strategii do lokalnych potrzeb

Podsumowanie spotkania

Pożegnanie

Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli znajdą Państwo czas i wyrażą chęć udziału w spotkaniu. Jesteśmy świadomi, że okres listopadowy jest bardziej zajęty, jednak Państwa udział jest niezwykle istotny dla powodzenia projektu.