„Złoty Karp Wiosny 2011”

W najbliższą niedzielę, tj. 17 kwietnia odbędą się otwarte, towarzyskie zawody spławikowe „Złoty Karp Wiosny 2011”, na które zaprasza Zarząd Koła nr 35 w Nowym Mieście Lubawskim...

Zawody odbędą się terenie łowiska Kuligi-Tylice w miejscowości Kuligi (Gmina Nowe Miasto Lubawskie). Zbiórka zawodników na łowisku o godzinie 7.30.
Zawody maja charakter jednoturowy i trwać będą 4 godziny. Rozróżnia się dwie kategorie wiekowe:
- junior (do 16 roku życia)
- senior (powyżej 16 roku życia).
Każdy z zawodników musi posiadać odpowiedniej długości siatkę do przechowywania ryb w stanie żywym.
Zgłoszenie zawodnika oraz opłatę startową (senior -20,00 zł, junior – zwolniony od opłat) należy uiścić w sklepie wędkarskim przy ul. Tysiąclecia 4 bądź w siedzibie Koła we wtorki lub piątki w godzinach od 16.00 do 18.00 do dnia 14 kwietnia 2011 roku (czwartek). Po wskazanym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Prawo startu w zawodach mają osoby z aktualną opłatą za wędkowanie.
Szczegółowe informacje pod numerem tel. 697 856 116.
Źródło: Koło PZW Nr 35 Nowe Miasto Lubawskie