Jesienne sprzątanie Drwęcy

Sprzatanie DrwęcyTowarzystwo Miłośników Ziemi Lubawskiej zaprasza na II Akcję ekologiczną „Pływaj z nami, czystymi rzekami – jesienne sprzątanie rzeki Drwęca" w ramach akcji Sprzątanie Świata 2013, która odbędzie się 6 października 2013. Dla wszystkich chętnych uczestników czekają kajaki, worki na śmieci i rękawice oraz na zakończenie akcji zorganizowane zostanie spotkanie integracyjne. Akcja ekologiczna współfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego. Rejestracja telefoniczna (Tomasz Knitter) 508-147-232 lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!