Gmina

Aktualności

Zadaj ekspertom pytanie o dotację

Rozmiar czcionki:

800px-Flag of Europe.svgJak pozyskać Kredyt Technologiczny i premię ze środków Unii Europejskiej na jego spłatę?

We wrześniu br. rusza konkurs "Kredyt technologiczny". W ramach programu przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o dotacje na inwestycje polegające na wdrożeniu nowych technologii. To jedna z ostatnich szans skorzystania z unijnych pieniędzy w tym okresie programowania. Zapytaj ekspertów Banku Gospodarstwa Krajowego i Banku BPH, jak pozyskać dotację ze środków Unii Europejskiej na ten cel.

 TERMIN: 20 września, 12.30-14.00
To proste!
Zarejestruj się już teraz na http://espotkania.fundusze-europejskie.pl
a 20 września od 12.30 nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji.

 Eksperci:
   • Krzysztof Hoffman - Ekspert w Departamencie Programów Europejskich BGK
   • Magdalena Typa - Dyrektor ds. Funduszy UE i Programów Publicznych Banku BPH

Share