Gmina

Aktualności

Darmowe szkolenia

Rozmiar czcionki:

szkolenie humaneoStowarzyszeniem Humaneo zaprasza na mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność w sektorze przetwórstwa przemysłowego na DARMOWE szkolenia organizowane przez Unię Europejską.

 

 

 

Czytaj więcej...

Fundusze dla kreatywnych na biznes internetowy

Rozmiar czcionki:

KreatywniPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza drugi w tym roku konkurs na dofinansowanie projektów w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej". Nabór wniosków trwa od 6 maja do 17 maja 2013 roku.

Wielkość wsparcia może wynosić do 70 % wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem, przy czym wartość tych wydatków nie może być niższa niż 20 000 zł. Kwota dotacji może wynieść nawet 600 000 złotych. W przypadku mikroprzedsiębiorcy lub małego przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną, który w roku złożenia wniosku o udzielenie wsparcia ma nie więcej niż 27 lat oraz ubiega się o wsparcie w kwocie nieprzekraczającej 80 000 PLN, wielkość dofinansowania może wynosić do 85 % wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem.

Czytaj więcej...

Kurs specjalisty ochrony środowiska w przedsiębiorstwie

Rozmiar czcionki:

kurs specjalistyLGD ziemia lubawska zaprasza na bezpłatny kurs specjalisty ochrony środowiska w przedsiębiorstwie. Skierowany jest on do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz ich pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Jednostka organizacyjna przedsiębiorstwa musi mieścić się na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego oraz osoby wydelegowane na kurs muszą być zatrudnione i wykonywać pracę w tych jednostkach. Ponadto przedsiębiorstwo musi spełniać kryteria pozwalające na udzielnie mu pomocy de minimis.

Czytaj więcej...

Konkurs „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”

Rozmiar czcionki:

Statuetka m

Organizatorzy Konkursu

"Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur"

ogłaszają IX edycję Konkursu.

Organizatorami konkursu są:

  • Województwo Warmińsko – Mazurskie, „Edytor" Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie
  • Regionalna Rozgłośnia w Olsztynie - Polskie Radio Olsztyn S.A.
  • Telewizja Polska S.A. Oddział Terenowy w Olsztynie

Czytaj więcej...

Dofinansowanie dla tworzących mikroprzedsiębiorstwa

Rozmiar czcionki:

ARiMRW związku z planowanym naborem wniosków w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" PROW 2007-2013, który rozpocznie się 15 kwietnia i potrwa do 26 kwietnia 2013 r., Starosta Powiatu Nowomiejskiego oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, przedsiębiorców oraz osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą, na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości otrzymania dofinansowania w ramach ww. działania.
Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim Rynek 1. Początek o godzinie 10:00.

Czytaj więcej...

Zadaj ekspertom pytanie o dotację

Rozmiar czcionki:

800px-Flag of Europe.svgJak pozyskać Kredyt Technologiczny i premię ze środków Unii Europejskiej na jego spłatę?

We wrześniu br. rusza konkurs "Kredyt technologiczny". W ramach programu przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o dotacje na inwestycje polegające na wdrożeniu nowych technologii. To jedna z ostatnich szans skorzystania z unijnych pieniędzy w tym okresie programowania. Zapytaj ekspertów Banku Gospodarstwa Krajowego i Banku BPH, jak pozyskać dotację ze środków Unii Europejskiej na ten cel.

Czytaj więcej...