Dożynki Gminne w Lekartach

W niedzielę, dnia 07.09.2014 r. w Lekartach, odbędą się Dożynki Gminne.

Podczas wydarzenia na uczestników czeka wiele atrakcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dzieci będą miały szansę uczestniczyć w grach i zabawach sportowych, poskakać na trampolinie i pozjeżdzać z dmuchanych zamków. Rolników zainteresuje wystawa maszyn rolniczych, historyków pokazy rycerskie, a głodomorów... oferta grill-baru. Gorąco polecamy również obejrzenie występu Orkiestry Dętej ze Skarlina, która zyskuje coraz większą popularność wśród lokalnej społeczności. Ponadto podczas imprezy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu Rolnik Roku Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Wieczorem zaś będziemy bawić się przy dźwiękach zespołu MAXEL.

Grupa  powstała w grudniu 1993 roku w Prostkach k/Ełku. Obecny skład zespołu tworzą: Bogdan Kukier - manager i organizator koncertów formacji Maxel oraz innych zespołów muzycznych, autor i pomysłodawca - Piotrek Modzelewski, Marcin Gręś oraz Damian Choma. Muzyka i koncerty zespołu to podobno niepowtarzalne show. Warto to sprawdzić przy okazji prezentując podczas dyskoteki swoje talenty taneczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców oraz Gości do wspólnej zabawy.

Tego wydarzenia nie można przegapić!