Mikołajki w sołectwie Bagno

mikolajki bagno mDnia 4 grudnia 2011 roku o godz. 16-tej odbyło się spotkanie mikołajkowe w sołectwie Bagno. Imprezę dla najmłodszych mieszkańców w wieku od O do 12 lat zorganizowała Sołtys Edyta Gorzka.

Najmłodsi pod okiem pani Sołtys przygotowali Bożonarodzeniowe Jasełka w formie przedstawienia słowno-muzycznego. Oprócz dzieci w zabawie mikołajkowej wzięli udział zaproszeni goście:

• Wójt Tomasz Waruszewski,
  • Przewodniczący Rady Gminy Roman Biegajski,
  • Radna Gminy Mirosława Granica,
  • Sekretarz  Gminy Agnieszka Paturalska – Miehlau,
  • Dyrektor GCK Andrzej Andrzejewski,
  • Przedstawicielka GOPS Iwona Zielińska,

a także reporter z Gazety Nowomiejskiej oraz rodzice i dziadkowie, którzy towarzyszyli dzieciom.
Przybyły Święty Mikołaj obdarował 23 najmłodszych mieszkańców sołectwa słodkimi paczkami a swoich pomocników czapeczkami.
Zakupione paczki finansowane były z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Źródło GOPS