Konkurs poetycki

Konkurs poetyckiVI GMINNY KONKURS POETYCKI

O pióro Wójta Gminy Nowomiejskiej „Moja poezja"

Organizator: Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Gwiździnach przy współpracy Urzędu Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.

Gminna Biblioteka Publiczna w Gwiździnach zaprasza do udziału w VI edycji konkursu poetyckiego „Moja poezja" adresowanym do wszystkich środowisk – poetów amatorów z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Prosimy o nadsyłanie prac (zestaw dwóch wierszy, w tym jeden opiewający uroki jezior i rzek Gminy nowomiejskiej oraz jeden wiersz o tematyce dowolnej) w trzech egzemplarzach.

Szczegóły konkursu w dołączonym regulaminie.

Termin zgłaszania prac upływa dnia 31maja 2012 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród, nastąpi w dniu czerwca 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gwiździnach. O dokładnym terminie zostaną powiadomieni wszyscy zainteresowani.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!!

Regulamin do pobrania tutaj

Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Gwiździnach