Wycieczka na Mazowsze

Niepokalanow mGminna Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście z/s w Gwiździnach zaprasza w dniu 3 czerwca 2012 r. (tj. w niedzielę) na wycieczkę autokarową.

W planie wycieczki zwiedzanie:

• Sanktuarium w Niepokalanowie (Bazylika, Kaplica Św. Maksymiliana Kolbego, Panorama Tysiąclecia, Misterium Męki Pańskiej),
  • parku i muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli
  • pałacu Radziwiłłów i parku w Nieborowie

Cena wycieczki to 55 zł od osoby. Obejmuje ona koszt przejazdu i opłatę przewodników. Bilety wstępu oraz wyżywienie we własnym zakresie.

Emeryci, renciści, uczniowie, studenci, nauczyciele, itp. proszeni są o zabranie legitymacji uprawniających do zakupu ulgowych biletów wstępu.
Wyjazd o godz. 4.45 z parkingu „przy armatkach” w Nowym Mieście Lubawskim i o godz. 5. 00 spod Biblioteki w Gwiździnach.
Zapisy i wpłaty przyjmowane są w bibliotece do 26 maja 2012 r. w godzinach otwarcia. Liczba miejsc ograniczona.
Bliższe informacji można uzyskać pod nr tel. 56 472 88 38 lub osobiście w bibliotece.

Godziny otwarcia Biblioteki tutaj.

Źródło: Halina  Kaczmarska Gminna Biblioteka Publiczna w Gwiździnach