Pikniki Rodzinne odbyły się Pacółtowie, Radomnie, Nowym Dworze i Tylicach

Festyn RodzinnyW kolejnych sołectwach Gminy Nowe Miasto Lub odbyły się Festyny Rodzinne po hasłem „Mamo, Tato, bądźmy razem" wpisujące się w obchody XIV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.

W dniach 02 i 03 czerwca 2012 w Pacółtowie, Radomnie i Nowym Dworze cale rodziny brały udział w wielu różnorodnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Były i przejażdżki kucem, i trampolina, i konkurencje sportowe dla całych rodzin.

Podczas festynów uruchomiono kawiarenki z wypiekami, kawą i napojami. Dla wszystkich uczestników zapewniono kiełbaski z grilla. Festyn w Nowym Dworze umilał zespół "REWERS" z Bratiana. Wszyscy bawili się dobrze do późnych godzin wieczornych.

Festyn w Pacółtowie

Festyn w Radomnie

Festyn w Nowym Dworze Bratiańskim

6 czerwca 2012 piknik rodzinny odbył się w Szkole Podstawowej w Tylicach, gdzie przy wybitnym udziale Pani Dyrektor Jolanty Kowalewskiej oraz nauczycieli, dzieci przygotowały i wystawiły przedstawienie teatralne „Czerwony Kapturek" oraz zaprezentowały pokazy cyrkowe. Były także rozgrywane zawody sportowe w różnych konkurencjach dla dzieci i rodziców. Jedną z najciekawszych był mecz baseballowy . Czynna byle także kawiarenka zorganizowana przez Radę Rodziców.

Festyn w Tylicach