Złote Gody

Złóte Gody

W dniu 30 sierpnia 2012 roku Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie, Tomasz Waruszewski, gościł „Złote Pary". Na uroczystość przybyli Państwo: Alicja i Henryk Derdulscy, Urszula i Wacław Łasińscy, Teresa i Józef Słupscy, Jadwiga i Czesław Smoczyńscy, Teresa i Edward Szynkowscy, Irena i Tadeusz Urliccy oraz Krystyna i Mieczysław Zboińscy. Gościom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz medale Prezydenta Rzeczpospolitej z gratulacjami długiego pożycia małżeńskiego. Jubilatom odśpiewano 100 lat oraz wzniesiono toast i życzono wszystkiego najlepszego na kolejne wspólne lata. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy przy kawie oraz słodkościach.

Niestety, ze względu na stan zdrowia, na uroczystości nie mogły dotrzeć dwie pary są to Państwo Monika i Jan Lorenz oraz Danuta i Jan Różańscy. Medale zostaną im wręczone w innym terminie, który będzie odpowiadał Jubilatom. Niniejszym już dziś składamy najserdeczniejsze życzenia.
Wszystkim parom życzymy zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz kolejnych wspólnych lat życia wypełnionych samymi dobrymi chwilami.
Sto lat!

zg-szerokie