HIHIHAHA po raz piąty w Kurzętniku!

W dniach 17 i 18 listopada odbędzie się V Przegląd Kabaretów Wiejskich „HIHIHAHA". Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska serdecznie zaprasza do Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku w najbliższą sobotę i niedzielę na godzinę 17:00. Przez dwa dni występować będzie 9 kabaretów m.in.: Bez nazwy, Różne Odcienie Blondu, Wataha, Zamówiony, Podobny Do Mnie oraz Cezary Sadowski i Tomasz Ślężak. Wykonawcy będą walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę publiczności, zatem widzowie będą mieli kluczową rolę na HIHIHAHA.
W niedzielę o godz. 19:30 wystąpi gwiazda przeglądu Kabaret Z Konopi z Kielc.

plakathiha9

Przegląd organizuje w tym roku Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik, Kaczym Bagnem – Miejscem Inicjatyw Pozytywnych, a finansowany jest przez Program Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW.

Serdecznie zapraszamy wszystkich powyżej 14 lat. Wstęp bezpłatny.

Pośmiejcie się z nami!

lg  logo hihaha logo ST ROZ GM KURZETNIK LOGO logo kacze-bagno