XV Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

XV Mazurskie Dni Rodziny

Miejscowość Data Wydarzenie
CHROŚLE 1.06.2013 godz. 15 Festyn rodzinny. Pieczenie kiełbasek, kawa, ciasto. Konkurencje sportowe z nagrodami (piłka nożna, kręgle, skakanki, hula gula, przeciaganie liny, malowanki). Muzyka i dyskoteka dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
JAMIELNIK 9.06.2013 Bieg sprawnościowy, Konkurencje rodzinne, ogniskio.
SKARLIN 1.06.2013 Przedstawienie uczniów zkoły podstawowej ze Skarlina, konkursy, kiełbaski z grila, ognisko, wesołe miasteczko, kucyki a na zakończenie zabawa.
BAGNO 1.06.2013 PIKNIK- zabawy i konkursy rodzinne, słodkie niespodzianki dla dzieci, ognisko i grill, wspólna biesiada i tańce pod chmurką.
MSZANOWO 2.06.2013 Gry, konkursy i zabawy sportowe dla całej rodziny: tata, mama, dzieci, dziadek i babcia. Nagrody dla najlepszych (drobne). Napoje i kiełbaski z grila. Dobry humor i wesoła muzyka.
PACÓŁTOWO 2.06.2013 16:00 w programie: gry, zabawy dzieci na placu zabaw, konkursy dla dzieci, muzyka, gril, występy dzieci z domu dziecka.
TYLICE 6.06.2013 OBCHODY DNI DZODZINY PT. "RODZINA A PRZEKAZ WARTOSCI I ZWYCZAJÓW" POŁĄCZONE ZE ŚWIĘTEM SZKOŁY PT. "KOCHAJ I DAWAJ PRZYKŁAD" W programie: 1. Blok artystyczny. 2. Czytajmy dzieciom! (goście czytają utwór literacki). 3. Poczęstunek. 4. Podsumowaniu konkursu plastycznego pt."Rodzina i tradycja" (wystawa prac). 5.Wspólna nauka piosenki. 6.Turniej rodzin. Na uroczystości zostaną zaproszeni rodzice i dziadkowie uczniów z Tylic i Pacółtowa. Zaszczycą nas też swoją obecnością oficjalni goście. Impreza bedzie trwała od 8 do 13.
BRATIAN 8.06.2013 Dni Rodziny połaczone z obchodami Dni Drwęcy, piknik rodzinny, zawody wędkarskie, spływ kajakowy, koncerty, konkurs kulinaarny na potrawę z ryby, pokazy ratownictwa na wodzie, liczne atrakcje dla dzieci.
NAWRA 8.06.2013 Piknik rodzinny w ramach imprezy planowane są gry i konkursy dla dzieci i dorosłych, loteria, konsumpcja i zabawa taneczna.
NOWY DWÓR 8.06.2013 Piknik przy grillu i ognisku, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych. Zabawa przy magnetofonie.
GRYŹLINY 8.06.3013 ognisko
KACZEK 8.06.2013 IMPREZA WSPÓLNA Z BRATIANEM
LEKARTY 9.06.2013 godz. 15 Piknik rodzinny. Kiełbaski, lody, gofry. Konkursy dla dzieci, kucyk dla dzieci, trampolina.
GWIŹDZINY 9.06.2013 godz. 14 Kawiarenka, ciasto kawa. Występy dzieci. Konkursy.
RADOMNO 9.06.2013 Piknik rodzinny, kiełbaski z ogniska, słodki poczęstunek dla dzieci, konkursy dla dzieci i rodzin m. in. rzut jajkiem, przeciaganie liny, unihokej.
PUSTKI VI 2013 Piknik (dokładniejsze informacje w najbliższym czasie)