I Olsztyński Przegląd Fotografii 2013

Olsztynski Przeglad FotografiiCentrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie zaprasza pasjonatów fotografowania do udziału w otwartym I Olsztyńskim Przeglądzie Fotografii 2013. Do wyboru proponujemy trzy obszary tematyczne (kategorie) Przeglądu: Przestrzeń, Człowiek, Ziemia. Zilustrowane tematy muszą być związane z Warmią i Mazurami oraz Powiślem (teren województwa warmińsko-mazurskiego). Do wygrania nagrody!

Kierunki fotograficznych poszukiwań, czyli tematy zdjęć:

PRZESTRZEŃ  – osobiste interpretacje emocji, myśli na określony temat, poetyckość w ludziach i naturze, poszukiwanie, piękno tajemnicy.
CZŁOWIEK  – wszelkie drogi losu, praca, sztuka, pasja tworzenia, drogi przeznaczeń, refleksyjność lub energia.
ZIEMIA  – odkrywane krajobrazy, ale też przenikanie historii w miastach lub wsiach, faktura zmian, fascynacje lub apele na rzecz otoczenia.

Termin składania prac upływa 31 sierpnia 2013 r.
Więcej informacji oraz Regulamin i pliki do pobrania na stronie www.ceik.eu