Bal seniora

DSCF5665Dnia 14.06.2014r. w Świetlicy Wiejskiej w Chroślu z okazji Dnia Seniora odbył się bal dla najstarszych mieszkańców miejscowości Chrośle.

Impreza została zorganizowana przez Sołtysa-Marka Miecznikowskiego wraz z Radą Sołecką, przy współudziale Gminy, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej i Kółka Rolniczego. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni Wójt Gminy-Tomasz Waruszewski oraz Wicestarosta Powiatu Nowomiejskiego-Marcin Buliński.

Na miejsce spotkania przybyło 55 seniorów, po powitaniu uczestników i gości rozpoczęła się część artystyczna. Doskonale przygotowani do występu podopieczni nauczycielki Szkoły Podstawowej w Radomnie – Teresy Cichockiej, przedstawili inscenizację ukazującą w krzywym zwierciadle życie emeryta. Po występie zaproszono gości na poczęstunek, każdy jednak z niecierpliwością czekał na biesiadowanie połączone ze śpiewami. Do późnych godzin nocnych trwała wesoła zabawa przy muzyce Adama Twardego, co widać na załączonych zdjęciach.