Autobus MSZANOWO --> ZS BRATIAN

Wójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie informuje, iż od 1 września 2015 roku zostało uruchomione dowożenie dla uczniów z miejscowości Mszanowo, którzy dojeżdżają do Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie.

WÓJTA GMINY NOWE MIASTO LUBAWSKIE

dla mieszkańców MSZANOWA

Odjazd autobusu rano z Mszanowa: przystanek przy Urzędzie Gminy – godz. 7:50, przystanek przy ul. Długiej – godz. 7:52.

Wyjazd z ZS w Bratianie: poniedziałek - 13:50, wtorek – 14:45, środa – 13:50, czwartek – 14:45, piątek – 14:45.

Wójt Gminy

Tomasz Waruszewski