Pomoc socjalna dla uczniów

kaganekO G Ł O S Z E N I E

Informujemy o nowym naborze wniosków o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie na rok szkolny 2012/2013.

Warunkiem otrzymania stypendium jest uzyskanie dochodu netto w miesiącu poprzedzającym składanie wniosku nie przekraczającego 351,00 zł miesięcznie na jednego członka rodziny.

W związku z planowaną od dnia 01.10.2012r. zmianą kryterium dochodowego do kwoty 456,00 zł prosimy o złożenie wniosku o przyznanie stypendium szkolnego również rodziny osiągające taki dochód z zachowaniem terminu złożenia wniosku do dnia 15.09.2012r.

Druki wniosków można pobrać bezpośrednio w Gminnym Zespole Oświaty, w sekretariacie szkoły lub poprzez Internet. Informacje na temat zasad otrzymania stypendium oraz składania wniosków można uzyskać pod numerem telefonu 56 472 63 28.

Osoby zainteresowane pomocą stypendialną mogą składać wnioski wraz z wymaganymi załącznikami w Gminnym Zespole Oświaty z/s w Mszanowie, ul. Podleśna 1 (pokój nr 2)
w terminie ustawowym do dnia              15 września 2012r.
Słuchacze kolegiów składają wnioski do 15 października 2012r.