Gmina

Aktualności sportowe

Zapraszamy na zawody w narciarstwie biegowym

Rozmiar czcionki:

Dnia 28 stycznia 2016 roku o godzinie 10:00 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach, wraz z nauczycielem wychowania fizycznego - Jarosławem Roszkowskim, zaprasza na zawody w narciarstwie biegowym dla uczniów szkół podstawowych i w kategorii open - dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i dorosłych

Młodsi będą mieli do pokonania 1000 metrów, starsi - 2000.

 

 

Szkoła posiada 10 kompletów nart biegowych (z butami i kijkami), więc istnieje możliwość ich wypożyczenia na czas trwania zawodów. 

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 27 stycznia br. pod numerami telefonów: 502 – 392- 313 oraz 604-304-204. Na najlepszych zawodników czekać będą medale i dyplomy, a dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek i ciepła herbata.

 

Jako, że obecna aura sprzyja uprawianiu sportów zimowych, serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

Share