Gmina

Aktualności sportowe

Młodzież z Jamielnika kibicowała siatkarzom

Rozmiar czcionki:

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jamielniku, pod opieką nauczycielek Grażyny Zagórskiej i Anny Żuralskiej, dnia 16 stycznia br. wybrała się do Olsztyna na mecz siatkówki Plusligi między drużynami: Indykpol AZS Olsztyn i ZAKSA Kędzierzyn - Koźle.

Wycieczkowiczom bliższą drużyną był AZS, a więc to jemu najbardziej kibicowali w olsztyńskiej hali Urania.

 

 

Niestety mimo wsparcia i gry na własnym terenie, siatkarze Indykpolu musieli uznać wyższość zdecydowanie skuteczniejszego przeciwnika. Pocieszeniem w tej sytuacji może być jednak fakt, że goście z Kędzierzyna - Koźla znajdują się na pierwszym miejscu w tabeli Plusligi. Warto również wspomnieć o wspaniałej atmosferze, która panuje na meczach siatkarskich. Jamielniczanie cieszą się więc, że mogli jej doświadczyć w wojewódzkim mieście.

Planując wyjazd, uczniowie założyli sobie, że będą dążyć do tego, aby wykorzystać czas w Olsztynie możliwie jak najlepiej. Dlatego poza podziwianiem sportowych zmagań skorzystali też z oferty Aquaparku Aquasfera w Wodnym Centrum Rekreacyjno - Sportowym. Była to gwarancja aktywnego spędzenia sobotniego czasu. Pływali w basenie olimpijskim, sztucznej rzece, grali w wodną piłkę siatkową, korzystali ze 120 - metrowych zjeżdżalni, hydromasażu i innych atrakcji, z których zdecydowanie największą popularnością cieszył się sprawnościowy tor przeszkód na wodzie.

 

(Źródło: Grażyna Zagórska)

 

Share