Aktualności sportowe

Halowy turniej piłki nożnej dziewcząt

pilka noznaW hali sportowej nowomiejskiego MOSiR odbył się halowy turniej piłki nożnej dziewcząt ze szkół podstawowych. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród dziewcząt oraz promocja zasad fair play w sporcie i wychowaniu. W turnieju startowało 11 drużyn z województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze. Młodym footbolistkom kibicowała bardzo liczna grupa widzów. Po zakończeniu rozgrywek uczestniczki otrzymały nagrody, medale, puchary i dyplomy. Jednym ze sponsorów tych nagród była Gmina Nowe Miasto Lubawskie.

I miejsce zajęła drużyna UKS „6" Inowrocław,
II drużyna z Barczewa,
III drużynaz Olsztynka.

Nasza drużyna z Gwiździn zajęła niestety dopiero jedenaste miejsce.

Najlepszym strzelcem została Jagoda Grabowska z Inowrocławia, która uzyskała 6 goli, a najlepszym bramkarzem Agnieszka Dziedzina z Barczewa.

Koordynatorem turnieju był Pan Ryszard Krzemieniewski