Gmina

Aktualności sportowe

Turniej o Złotą Wieżę

Rozmiar czcionki:

szachyW dniach 27-28 kwietnia 2013 (sobota– niedziela) w Bratianie odbędzie się 55 Wojewódzki Turniej Szachowy LZS o „Złotą Wieżę 2013". Zawody rozegrane zostaną w Zajeździe "Wrota Mazur" w Bratianie, ul.Olsztyńska 1A. Prawo startu mają wszyscy mieszkańcy wsi oraz miast do 20 tys. mieszkańców oraz Członkowie LZS niezależnie od miejsca zamieszkania, posiadający obywatelstwo polskie. Organizatorami turnieju są: Warmińsko - Mazurskie Zrzeszenie LZS, Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Klub szachowy HETMAN przy Miejskim CK w Nowym Mieście Lubawskim, Krajowe Zrzeszenie LZS, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

 

Nagrody: Drużyny za miejsca I-IV otrzymają puchary, zawodnicy drużyn I-III otrzymają medale, drobne nagrody rzeczowe. Drużyny za miejsca I - VI dyplomy. Dla zwycięskiej drużyny WMZ LZS dofinansuje koszty udziału w Finale Ogólnopolskim 6-11.06. 2013r. Zamość, woj. Lubelskie. Więcej informacji na stronie www.lzs.olsztyn.pl

 

Share