Zaproszenie na XVI Sesję Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie

herbXVI Sesja Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie odbędzie się w dniu 25 stycznia 2012r. (środa) o godz. 10:15 w sali narad Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie – I piętro.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie i stwierdzenie quorum.

2. Wybór sekretarza obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XV Sesji.

4. Zgłaszanie zmian do porządku obrad.

5. Informacja o działalności Wójta w okresie międzysesyjnym.

6. Zapytania i wnioski.

7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli współdziałania międzykomunalnego pomiędzy gminą Kurzętnik, gminą miejską Nowe Miasto Lubawskie, gminą Nowe Miasto Lubawskie w zakresie rekultywacji i monitoringu poeksploatacyjnego składowiska odpadów komunalnych położonego w Lipowcu gmina Kurzętnik.

8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy na rok 2012.

9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr III/8/10 Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie z dnia 29 grudnia 2010r. w sprawie wyznaczenia przedstawicieli do Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko".

10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w części miejscowości Nawra, gmina Nowe Miasto Lubawskie.

11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w części miejscowości Chrośle, gmina Nowe Miasto Lubawskie.

12. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębie geodezyjnym Skarlin, gmina Nowe Miasto Lubawskie.

13. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowe Miasto Lubawskie w obrębie geodezyjnym Pacółtowo.

14. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowe Miasto Lubawskie w obrębie geodezyjnym Lekarty.

15. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w obrębie geodezyjnym Skarlin, gmina Nowe Miasto Lubawskie.

16. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej na rok 2012.

17. Odpowiedzi na zapytania i wnioski.

18. Zamknięcie obrad Sesji.