Ułóż hasło promujące Gminę.

konkurs obrazekWójt Gminy Nowe Miasto Lubawskie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz sympatyków Gminy Nowe Miasto Lubawskie do uczestnictwa w konkursie, mającym na celu wyłonienie hasła promującego naszą Gminę. Szczególnie serdecznie zapraszana jest młodzież ze szkół położonych na terenie Gminy.

Wyłonione drogą tego konkursu hasło, będzie wykorzystywane w materiałach i akcjach promujących Gminę. Konkurs trwa do 10 maja 2012 r., do godziny 14.00.

Prosimy o nadsyłanie haseł tylko własnego autorstwa. Długość hasła została ograniczona do co najwyżej 5 wyrazów i 50 znaków, przy czym spójniki, przyimki itp. o wielkości do 2 znaków, nie będą traktowane jako oddzielny wyraz, natomiast spacja, przecinek, kropka itp. będą traktowane jako oddzielny znak. W ocenie haseł, przeprowadzoną przez specjalnie powołaną do tego celu komisję, będzie brana pod uwagę między innymi ich długość. Najwyżej oceniane będą hasła pomysłowe, a jednocześnie najkrótsze. W przypadku przedstawienia przez więcej osób haseł o identycznej treści, nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza to hasło zgłosiła.

Swoje hasła można składać osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca, jednak najwygodniejszą i najszybszą metodą jest droga elektroniczna, poprzez wypełnienie formularza na stronie Gminy.

Nagrodą w konkursie jest kolorowa, drukarka atramentowa ze skanerem oraz łącznością Wi-Fi.

Kliknij, aby przejść do elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Uwaga: Potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie jest e-mail zwrotny na adres podany w formularzu. Jeżeli takiego nie ma, prawdopodobnie został popełniony błąd w adresie.

Do pobrania: