Strona Gminy działa już w nowym systemie

Joomla-2.5.0Jak Państwo na pewno zauważyliście, nasza strona co nieco zmieniła swój wygląd. Jest to wynikiem nieuniknionego przejścia na najnowszą wersje systemu zarządzania treścią (CMS). Przy tej okazji postanowiliśmy poddać stronę małemu face liftingowi, który mamy nadzieje, przypadnie Państwu do gustu.
Jako nowość wprowadziliśmy możliwość nieodpłatnego zamieszczania przez mieszkańców Gminy, lub skierowanych do mieszkańców Gminy, drobnych ogłoszeń. Można je znaleźć w menu Ogłoszenia na górnej belce.
Przechodząc na nową wersje jednocześnie kończymy zbieranie opinii o jakości strony. Za wszystkie głosy dziękujemy. Większości internautom podobała się strona w nowej aranżacji, a mających uwagi i zastrzeżenia prosimy o podzielenie się nimi z autorami strony.