Ferie z Towarzystwem Nasze Szwederowo

Towarzystwo Nasze Szwederowo informuje o organizowanym zimowisku dla 100 dzieci rolniczych z programem profilaktyczno-sportowym w „perle Borów Tucholskich” – Tleniu, w terminie 28 stycznia – 6 luty 2015 r.

Kolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-16 lat z Podlasia oraz Warmii i Mazur z gmin miejsko-wiejskich do 20 tysięcy mieszkańców.

Towarzystwo odpowiada za realizację atrakcyjnego i bogatego w wycieczki programu kolonii. Zapewnia transport uczestników i fachową opiekę wychowawczo opiekuńczą w ramach kosztów pokrywanych przez rodziców w kwocie 300 złotych od dziecka za turnus 10-dniowy.Pozostałe koszty pobytu pokrywa Towarzystwo ze środków pozyskanych od sponsorów korporacyjnych i KRUS w Warszawie (wymóg, aby jeden z rodziców każdego dziecka opłacał składkę w KRUS).

Jednocześnie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. Z terenu Gminy Nowe Miasto Lubawskie maksymalnie 8 osób.

ORGANIZATOR ZIMOWISKA

Towarzystwo „Nasze Szwederowo”