Inwestycje

I N F O R M A C J A

o wszczęciu postępowania w trybie przetargu nieograniczonego o udzielenie zamówienia na:

„Budowę drogi gminnej Bratian – Kaczek oraz ulic osiedlowych w miejscowości Bratian - Etap I"

CPV - 45233222-1 – Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania,
CPV - 45233120-6 – Roboty budowlane w zakresie budowy dróg

Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa odrębne zadania:

1. Zadanie nr 1 – Budowa drogi gminnej Bratian – Kaczek oraz ulic osiedlowych w miejscowości Bratian - Etap I,- Jezdnia , poszerzenia skrzyżowań , zatoki.

2. Zadanie nr 2 – Budowa drogi gminnej Bratian - Kaczek oraz ulic osiedlowych w miejscowości Bratian - Etap I,- Chodniki , zjazdy do posesji z kostki brukowej.

Równocześnie informuję, że ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 13.03.2014 r. pod numerem 85682-2014.

Przewodniczący Komisji
Przetargowej