Gmina

Komunikaty i ogłoszenia

Informacja dla cudzoziemców

Rozmiar czcionki:

Badz legalnieDnia 22 listopada 2013 r. o godz. 11.00, w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, w sali 160, odbędzie się spotkanie skierowane do cudzoziemców posiadających zezwolenie na zamieszkanie na czas oznaczony na terytorium RP, wydane w trybie abolicji - „Abolicja, i co dalej".
Celem spotkania jest przedstawienie możliwości przedłużenia pobytu na terytorium RP oraz wyjaśnienie przesłanek, na podstawie których można ubiegać się o uzyskanie zezwolenia na zamieszkanie na czas oznaczony. Spotkanie poprowadzą pracownicy Oddziału Legalizacji Pobytu Cudzoziemców, którzy przybliżą również procedurę uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz będą pomocni przy wypełnianiu formularzy wniosków.

 

 

Do pobrania:

Szczegóły spotkania: Abolicja i co dalej.pdf

 

Share